• Mena
Ostatné

Koberec MATEO 8031/644 Trojuholníkový vzor, sivý - 140x190 cm

Popis produktu

Moderný koberec Mateo ako kľúč k útulnému domovu

 

Unikátne koberce dodajú Vášmu interiéru ten pravý moderný nádych a príjemnú atmosféru. Vykročte s nami do príjemnej miestnosti s kobercami Mateo!

Moderný koberec Mateo je nadčasový model pre ľudí, ktorí preferujú prírodné vzory a tlmené farby. V kolekcii Mateo dominujú odtiene sivej a jemnej hnedej, vďaka ktorým môžete cítiť hlbokú úľavu a vnútorný pokoj. Tento výrobok má charakteristický geometrický motív, ktorý dokonale zapadne do spálne alebo obývačky. Tieto vzory majú veľmi univerzálne uplatnenie, pretože sa hodia do všetkých miestností.

Nedá sa poprieť, že aranžérske doplnky v podobe kobercov si podmanili naše srdce. V súčasnosti sú vyrábané z najkvalitnejších surovín a prepracované do každého detailu.

 

Moderný koberec Mateo sa vyznačuje predovšetkým:

- vzorom a farbou inšpirovanou prírodným motívom, ktorý sa ľahko prispôsobí každej miestnosti,

- pri výrobe sú použité dva druhy priadzí - polypropylén a zmršťovací polyester,

- koberec je veľmi jemný na dotyk, pretože pri výrobe bol použitý nový typ priadze "Soft Touch" - dve úrovne vlasu dodávajú kobercu zaujímavú štruktúru, vďaka ktorej má ešte prirodzenejší vzhľad

- veľký výber dostupných rozmerov od 80x150 do 280x370, takže je ľahké ich zladiť do danej miestnosti - v ponuke sú aj okrúhle koberce. Môžete si teda kúpiť celú sadu: obdĺžnik + kruh, ktorá sa bude skvele hodiť do väčších miestností.

 

▪ výška vlasu: cca 9 až 12 mm
▪ celková hmotnosť: cca 1,60 kg/m2
▪ typ priadze: Polypropylén + zmršťovací polyester 

 

Prevládajúci odtieň sivej v zmesi s ecru a čiernou dodáva kobercu originálny charakter. Bude dokonalou dekoráciou všade tam, kde sa chcete vrátiť k prírode, teda v priestoroch v škandinávskom a modernom štýle, ako aj na miestach, kde chcete prelomiť tradičný dekor a rozhodnúť sa pre niečo originálnejšie. Ak teda hľadáte kombináciu tradičného motívu s modernými farbami, potom bude moderný koberec Mateo tou najlepšou voľbou pre váš domov.