• Mena
120x60

Matrac BABY COCO 2 pena/kokos - Rozmer 90x190

Popis produktu

V matraci BABY COCO 2 je jadrom matraca polyuretánová pena T25.
Je to materiál, ktorý sa nedeformuje, vďaka čomu je matrac veľmi pohodlný a zaručuje komfort spánku.
Vysoko kvalitná pena poskytuje veľmi dobrú oporu chrbtici.
Ďalej je na oboch stranách vybavená kokosovou podložkou, ktorá matrac spevňuje bez toho, aby ju zbavovala pružnosti.
 
Špecifikácia:
tvrdosť: H3 stredne tvrdá, hrúbka: 9 cm.
Zloženie:
Kokosová vložka: 1 cm, polyuretánová pena T25: 7 cm, Kokosová vložka: 1 cm.
 
Poťah:
PREMIUM Antialergický s membránovou štruktúrou bol vyrobená z najkvalitnejších hypoalergénnych materiálov prvej kvality zaisťujúcich výnimočnú jemnosť, sviežosť a mimoriadny komfort a spokojnosť s jej používaním. Štruktúra materiálu, z ktorého je poťah vyrobený, zaisťuje dostatočné vetranie a správne prúdenie vzduchu v matraci. Chráni pred prenikaním nečistôt do matraca, chráni pred prenikaním baktérií, húb, plesní a roztočov. Poťah má všitý zips, vďaka ktorému sa dá ľahko sňať a vyprať. Vlastnosti: antialergická, vzdušná, hebká na dotyk, odolná voči nečistotám, odolná proti rozťahovaniu, poskytuje dobré vetranie, možno prať na 30°C
 
Zloženie matraca:
 • POLYURETÁNOVÁ PENA
  Vysoko pevná pena s dobrou priedušnosťou, poskytuje vynikajúcu tepelnú izoláciu. Nedeformuje sa, vďaka čomu je matrac veľmi pohodlný a zaručuje komfort spánku. Kvalitná pena poskytuje veľmi dobrú oporu chrbtici. Dobre absorbuje pohyb druhej osoby, takže je skvelým riešením pre páry a deti, ktorých kostrový systém je veľmi jemný.
   
 • KOKOSOVÁ VLOŽKA
  Ide o prírodnú, 100% ekologickú surovinu získanú z kokosových škrupín. Kokosové vlákna sú ľahké a vzdušné, ako aj veľmi odolné a pružné, odolné voči vlhkosti a deformácii. Zlepšujú cirkuláciu vzduchu vo vnútri matraca, čím zabraňujú nadmernému poteniu. Kokos má tiež antialergické vlastnosti, zabraňuje rozvoju plesní a roztočov. Odporúča sa najmä zákazníkom, ktorí preferujú pevnejšie matrace.
 • KLIMATIZAČNÉ VLÁKNO

  Nadýchané syntetické rúno, ktoré naďalej transportuje vzduch a dodatočne ohrieva matrac

   

  Farby materiálov použitých pri výrobe matraca sa môžu líšiť od vyobrazených na fotografii pri zachovaní ich vlastností. Materiály používané pri výrobe matracov sú rôzne druhy polyuretánových pien, latexy, visco atď., jedná sa o výrobky s vysokým koeficientom stlačiteľnosti a elasticity, preto si ako výrobca vyhradzujeme právo na negatívnu a pozitívnu toleranciu +/- 2 % na šírku a dĺžku matraca a + /- 1 cm na jeho výšku.