• Mena
Teepee stany

Sowadesind stan teepee Pasteloví priatelia+ stabilizátor - 10 častí

Popis produktu

Sada teepee, ktorá sa perfektne hodí do vášho domova a poteší členov vašej domácnosti.
Zavedie príjemnú atmosféru a uvoľní a upokojí každé dieťa.

Vybavenie 10 častí stanu Teepee
-Stan Teepee s rozmermi základne 1,1 m
-Palice (8 borovicových tyčí, každá 90 cm, vrátane spojky). Celková výška stanu je 160 cm.
-Teplá podložka-paplón so šnúrkami, veľkosť základne stanu.
-Štyri vankúše (farebne a tvarovo prispôsobené súprave)
-Ozdobné okno s volánmi
-Kôš na hračky
-Girlanda z vlajok
-Vrecko na hračky


Ako zostaviť súpravu stanu Teepee
Spojte palice pomocou kovovej spojky,na palice natiahnite teepee stan. Poťah a podložku spojíte bavlnenými šnúrkami. Konštrukcia je bezpečná a ľahko sa montuje.
Materiály:
Kladieme veľký dôraz na kvalitu materiálov, z ktorých sú vyrobené všetky prvky súpravy. Tu nie je žiadna výnimka. Certifikovaná vysokokvalitná bavlna je mäkká a príjemná na dotyk. Hra v kontakte s takouto látkou poskytuje dieťaťu skutočné pohodlie a rodičia si môžu byť istí, že hra je úplne bezpečná. Rám stanu pozostáva z 8 borovicových palíc, každá s dĺžkou 80 cm - vrátane spojky.
Zábava s teepee:
Hry teepee sú obľúbené hry detí. Obmedzený priestor stanu a príjemné vzory tkanín poskytujú dieťaťu pohodlie a pocit bezpečia. Batoľa si môže so sebou vziať svoje obľúbené hračky alebo knihy a pomocou doplnkového príslušenstva, ako sú lampióny, môže navodiť príjemnú atmosféru vo vnútri. Deti radi používajú teepee na upokojenie pred spaním. Pohodlná a mäkká podložka, priviazaná k rámu bavlnenými šnúrkami, je stabilným podkladom pre úplne bezpečné hranie a niekedy môže slúžiť ako matrac, na ktorom si môžete zdriemnuť.
Kde hrať:
Sadu je najlepšie umiestniť do detskej izby. Aj s takto usporiadaného malého priestoru sa stane útulný kútik. Sada je skvelá aj na hranie na záhrade. Môže sa tiež ľahko zabaliť a vziať so sebou na dovolenku, aby ste vytvorili priateľské prostredie pre vaše dieťa na mieste, ktoré nepozná.

Všetko pre zdravie, pohodlie a bezpečnosť vášho dieťaťa.