Koberce

Vlnený koberec SUPERIOR DIAS Etno Navy - 235x350 cm

Popis produktu

Vlnené koberce SUPERIOR - klasika v luxusnom vydaní
Na vintage a retro štýly má slabosť takmer každý z nás. Klasické, nadčasové vzory v kombinácii s elegantnými farbami zvýraznia každý interiér.
Koberce sa odporúčajú kombinovať s dreveným nábytkom a vytvoria tak aranžmán v klasickom štýle a z obývačky či spálne sa stane kráľovské miesto plné luxusu.

Koberce SUPERIOR sú vyrobené zo 100% vlny. Je to úplne prírodný a veľmi odolný materiál. Vlnené koberce tešia uživateľov už niekoľko rokov. Pre porovnanie, syntetické koberce už po niekoľkých rokoch či dokonca mesiacoch vykazujú známky používania. Jeho kvalita sa premieta do najvyššej možnej kvality a odolnosti tohto koberca, ktorá vydrží celé generácie.
Vlnené koberce sa od ostatných produktov odlišujú aj tým, že sa dajú umiestniť do blízkosti krbu. Prirodzenou vlastnosťou vlny je nehorľavosť – topí sa len vplyvom veľmi vysokej teploty. To znamená, že žeravé uhlie dopadajúce na vlnený koberec nespôsobí požiar.

Vlastnosti koberca SUPERIOR:
Vyrobené zo 100% prírodného materiálu, ktorým je vlna - jemný, na dotyk príjemný materiál.
Elegantné a krásne farby v kombinácii s vintage vzorom vnesú do každého interiéru množstvo elegancie a luxusu.
Má certifikát OEKO-TEX, ktorý zaručuje zloženie bezpečné pre životné prostredie a ľudí.
Najvyššia kvalita v kombinácii s vysokou odolnosťou materiálu a jeho pružnosťou robí z tohto výrobku krásnu dekoráciu na niekoľko rokov.
Koberec vyrobený z vlny môže spočiatku mierne prášiť - to je prirodzená vlastnosť tohto materiálu. Uisťujeme vás však, že to nie je v žiadnom prípade nepohodlné alebo škodlivé.
Pri výbere koberca SUPERIOR je tiež potrebné pamätať na to, že vlna absorbuje tekuté nečistoty. Zatiaľ čo tento koberec do obývačky bude ideálnym riešením, do kuchyne nemusí
byť vhodný.
To však nič nemení na tom, že vlnené koberce sú tou najlepšou voľbou, ak chcete do interiéru vniesť teplo, pohodlie a trochu luxusu.
Milujete vintage štýl rovnako ako my? Ak áno, určite si zamilujete koberce z kolekcie SUPERIOR!

▪ výška vlasu: cca 8 mm

▪ celková hmotnosť: cca 3,70 kg/m2

▪ typ priadze: 100% novozélandská vlna

▪ hustota vlasu: 890 400 bodov/m2