120x60

Penový matrac LEON - Rozmer 70x160

Popis produktu

Penový matrac LEON
 
Základom matraca LEON je polyuretánová pena T25 so zvýšenou odolnosťou a dobrou priedušnosťou. Poskytuje tiež skvelú tepelnú izoláciu. Nedeformuje sa, vďaka čomu je matrac veľmi pohodlný a zaručuje komfort spánku. Kvalitná pena poskytuje veľmi dobrú oporu chrbtici.
Použitá profilovaná HR pena je navyše mimoriadne odolná a odolná voči deformácii. Ďalšou výhodou peny je jej porézna štruktúra, ktorá zaisťuje vynikajúcu cirkuláciu vzduchu, čo zabraňuje rozvoju húb a plesní.
Matrac má certifikát OEKO-TEX® v triede I.
Ide o najvyššiu triedu spomedzi štyroch produktových tried certifikátu Oeko-Tex® Standard 100. To znamená, že kupujúci produktu označeného týmto certifikátom si môže byť istý, že suroviny, z ktorých bol tento model vyrobený (peny, lepidlá, poťahový materiál, zips, švy) ) spĺňajú najvyššie a najprísnejšie štandardy certifikátu Oeko-Tex® Standard pre výrobky používané deťmi.
 
 
Zloženie matraca
 
Piktogram PROFILOWANA PIANKA WYSOKO-ELASTYCZNA HR N2538
 
PROFILOVANÁ VYSOKO ELASTICKÁ PENA HR N2538
Profilovaný povrch rozdeľuje matrac na 7 zón, čím zabezpečuje dokonalé prispôsobenie matraca tvaru tela. Vysoko elastická pena N2538 sa vyznačuje zvýšenou pružnosťou, čo výrazne zvyšuje komfort používania a predlžuje jej životnosť. Tento materiál je mimoriadne odolný a odolný voči deformácii. Ďalšou výhodou peny je jej porézna štruktúra, ktorá zaisťuje vynikajúcu cirkuláciu vzduchu, čo zabraňuje rozvoju húb a plesní.
 
Piktogram PIANKA POLIURETANOWA
 
POLYURETÁNOVÁ PENA
Pena so zvýšenou odolnosťou a dobrou priedušnosťou, ktorá poskytuje vynikajúcu tepelnú izoláciu. Nedeformuje sa, vďaka čomu je matrac veľmi pohodlný a zaručuje komfort spánku. Kvalitná pena poskytuje veľmi dobrú oporu chrbtici. Dobre absorbuje pohyb druhej osoby, takže je skvelým riešením pre páry a pre deti, ktorých kostrový systém je veľmi jemný.
 
Špecifikácia
    tvrdosť:    H3 stredne tvrdá
    hrúbka:    10 cm
   Typ matraca: Pena
 
Zloženie
    Polyuretánová pena T25:  7 cm
    Profilovaná pena N25:      2 cm
    Poťah na zips:                1 cm
 
Farby materiálov použitých pri výrobe matraca sa môžu líšiť od vyobrazených na fotografii pri zachovaní ich vlastností.
Materiály používané pri výrobe matracov sú rôzne druhy polyuretánových pien, latexy, visco atď., jedná sa o výrobky s vysokým koeficientom stlačiteľnosti a elasticity, preto si ako výrobca vyhradzujeme právo na negatívnu a pozitívnu toleranciu +/- 2 % na šírku a dĺžku matraca a + /- 1 cm na jeho výšku.

Podobné produkty

do 14 pracovných dní
Bavlnený komplet s volánikom a výplňou do postieľky, modrý
do 14 pracovných dní
42 € / ks s DPH
35 € / ks bez DPH